×
Ürünler Sepete Eklendi
Ceradolin

Dermadolin Ceradolin Kepeğe Karşı Etkili Yoğun Saç Bakım Şampuanı 300 ml

604,00 TL
Marka : Ceradolin
Son Kullanma Tarihi : 30.11.2026

%100 ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

GÜVENLİ VE KOLAY ÖDEME ALT YAPISI

ÜCRETSİZ KARGO

Dermadolin Ceradolin 300 ml

Ceradolin Şampuan 300ml

     Saç dökülmesi günümüzde artık hemen hemen her bireyde görülen bir olaydır. Bunun sebeplerinden bir tanesi de saç derisi üzerinde kepek oluşumudur. Kepek oluşan saç derisi üzerinde gözenekler hava alamaz ve ölürler. Derinin kuru olmasını sağlarlar.  Bu da saç dökülmesine sebebiyet verir. Normalde insan derisi kendini yenilediğinden deri üzerinde bulunan ölü hücreler altta oluşan yeni hücreler tarafından atılır. Bu atma olayı çok fazla olduğunda gözle görülür hal alır ve kümeler halinde kepek oluşumuna sebep olurlar. Ceradolin şampuan tüm saç tipleri için bütün bireylerde dirençlilerde dahil olmak üzere kepek oluşumunu  engeller ve yeniden oluşumuna izin vermez.

     İçeriğinde ; cicloproxolamin, çinko piriton, seramid, bitkisel hyaluronik asit, provitamin B5, vitamin E  ve polikuaternium bulunmaktadır.

      Cicloproxolamin  saç derisindeki pityrosporum mantarının sayısını azaltır. Çinko piriton ile kepeğe karşı etkildir. Seramid saç derisinde cilt duvarını bir arada tutan stratum corneum denen katmanın yapısında bulunan doğal nemlendirme faktörünün en önemli bileşenidir. Hyaluronik asit dokuların hidrasyonu ve nemlenmesinde , dokulardan madde geçişinde , hücrelerin hareketinde ve farklılaşmasında etkili bir polisakkarittir. Provitamin B5  B5 vitaminin çok büyük olması  ve saç köklerinden emilememesi sebebiyle  saçların yapısını oluşturan sistein ve sistin amino asitlerini karşılamada etkilidir. E vitamini alfa tokoferol tipi bir antioksidandır. Vücutta çeşitli sebeplerden dolayı oluşan zararlı oksijen ürünlerini yok eder. Damarlar üzerinde fonksiyonları düzenlemeye yardımcı olur.

Stok Kodu HBV000000OQ6B
Barkod 86927800001451
EAN 86927800001451
Son Kullanma Tarihi 30.11.2026
KDV %20
Kategoriler KOZMETİK & KİŞİSEL BAKIM
Markalar Ceradolin
Etiketler Dermadolin Ceradolin Kepeğe Karşı Etkili Yoğun Saç Bakım Şampuanı 300 ml
Kullanım Durumu Yeni

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap